دسته‌بندی نشدهطراحی سایت
موضوعات داغ

مزایای داشتن یک وب سایت برای تجارت و کسب و کار شما

تاثیرات مثبت راه اندازی سایت در زمینه کاری شما

یک تغییر بزرگ در دنیای تجارت حال اتفاق افتادن است … 

با سوق هرچه بیشتر بازار به سوی مدرنیته و جهانی شدن پیش می رود و  ایجاد یک وب سایت ضروری است.

چرا که در عصر مدرن امروزی، مشتریان قبل از انجام هر خرید و دریافت خدماتی، درباه آن در اینترنت جست و جو و کسب اطلاعات می کنند. پس اگر شما دارای یک سایت طراحی شده برای کسب و کار خودتان باشید در مقابل دید مشتریان بالقوه خود قرار می گیرید. مشتریانی که در جست و جوی خدمات و محصولات شما هستند. بی نظیر است … این طور نیست ؟؟؟ 

در دنیای سنتی ما برای معرفی محصول و خدمات از بروشور ها و کاتالوگ استفاده می کردیم و در دنیای مدرن امروزی از وب سایت اینترنتی استفاده می کنیم.

اما ساخت و طراحی سایت در مقایسه با کاتالوگ و بروشور مزایایی دارد که در ادامه به مواردی اشاره خواهیم کرد:

ساخت و طراحی سایت اینترنتی
دهکده جهانی اینترنتی

۱)  در کاتالوگ از عکس و تصاویر استفاده می کردیم اما در وب سایت علاوه بر عکس میتوانیم از ویدیو ها تصاویر متحرک و فایل های صوتی استفاده کنیم .

۲) ما برای طراحی سایت یک بار یک هزینه اولیه پرداخت میکنیم اما برای کاتالوگ هربار برای چاپ آن هم به تعداد محدود همان هزینه را مجددا پرداخت می کنیم.

طراحی سایت| ساخت سایت اینترنتی | سایت ساز 98
طراحی سایت واکنشگرا و قابل تغییر بسیار مهم و ضروری است

۳) در یک وب سایت می توانیم بدون هیچ هزینه و در زمان بسیار کوتاهی و در هر مکانی مطالب را ویرایش و بروز رسانی کنیم در حالی که در کاتالوگ علاوه بر هزینه نیاز به صرف زمان زیادی نیز داشتیم.

طراحی سایت| ساخت سایت اینترنتی | سایت ساز 98
رضایت کاربران در طراحی سایت و استفاده از خدمات اینترنتی

 

 ۴) تعداد کاربران ما در یک وب سایت نامحدود است و می تواند از یک الی چند میلیارد نفر را شامل شود اما برای چاپ هر سری کاتالوگ هزینه و زمان زیادی را صرف خواهیم کرد.

 

در ادامه یکی دیگر از مزایای طراحی سایت و داشت یک وب سایت را باهم بررسی می کنیم. وب سایت داشتن یک بازاریاب رایگان و توانا در سطح جامعه بین الملی است که در هر ثانیه از شبانه روز ما را به کاربران در هر نقطه از جهان معرفی می کند شبیه به مغازه ای عمل می کند که هیچ جای ثابتی ندارد و به صورت شبانه روزی میتواند در هر نقطه و به صورت همزمان در اختیار مشتری قرار بگیرد

یک وب سایت مثل یک فروشگاهی است که در سراسر جهان و ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷روز هفته باز است و اماده فروش محصول ارائه سرویس  در تمامی ساعات شبانه روز است…

طراحی سایت با هزینه پایینی قابل انجام است.

اگر مطالب سایت شما مفید و جالب باشد و نیاز مشتری را رفع کند به صورت ویروسی در سراسر جهان منتشر خواهدشد و تبلیغات اتوماتیک توسط مشتریان راضی از شما برایتان انجام خواهد شد که این امر به برنسازی شما هم کمک شایانی خواهد کرد. 

طراحی سایت| ساخت سایت اینترنتی | طراحی سایت فروشگاهی |سایت ساز 98
در طراحی سایت رضایت شما مشتری عزیز را تضمین می کنیم… با تضمین بازگشت وجه تا ۲ هفته پس از طراحی سایت

جهت دریافت مشاوره رایگان و برارود هزینه برای قیمت طراحی سایت سفارشی خودتان می توانید همین حالا با شماره ۰۹۱۲۷۰۶۷۶۵۸ تماس بگیرید. باعث افتخار ماست که بتوانیم با اطلاعات ارزشمند و راهگشای خودمان به ارتقای تجارت و افزایش درامد شما از طریق طراحی سایت و حضور در فضای اینترنت کمک مفید و موثری داشته باشیم. 

دوستدار شما – تیم حرفه ای سایت ساز ۹۸ 

sitesaz98.com

مطالبی که پربازدید بوده اند ...   چگونه می توانیم یک وب سایت حرفه ای داشته باشیم؟(قسمت اول)
برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن